ראשי / עסקים / חברת Workiz גייסה 2 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph
חברת Workiz גייסה 2 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph
עדי עזריה. צילום תום עזריה

חברת Workiz גייסה 2 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph

חברת הטכנולוגיה הישראלית Workiz מודיעה על השלמת סבב גיוס Seed, בהיקף של 2 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן הון הסיכון Aleph המתמחה בהשקעות בשלבים מוקדמים, בניהולם של עדן שוחט, מייקל אייזנברג ואהרון רוזנסון.

סבב הגיוס נועד לתמוך בהרחבת פעילות החברה בשוק האמריקאי והאצת יכולות הפיתוח, המכירות והשיווק. ההשקעה תשמש גם להתרחבות החברה מבחינת כוח האדם ותסייע בגיוס עובדים חדשים הן בארה”ב והן בישראל.

״חברת Workiz משרתת עשרות אלפיי בעלי מקצוע ונותני שירות בארה”ב וקנדה. Workiz מביאה טכנולוגיות מתקדמות כמו בינה מלאכותית ובוטים לשירות העסקים הקטנים ובכך מאפשרת להם להתחרות בהצלחה מול מתחרים גדולים בעלות מזערית וללא צורך בידע הטכנולוגי הנדרש. “רק 25% מהעסקים הקטנים בארה”ב שורדים את חמשת השנים הראשונות של חיי העסק. בעזרת Workiz מספר שיא של 80% מצליחים ומשגשגים.”, מציין מנכ״ל החברה עדי עזריה. ״ההשקעה והניסיון של קרן Aleph, יאפשרו לנו להאיץ את צמיחת החברה על רקע הדרישה הגדלה באופן אקספוננציאלי בקרב לקוחות קיימים ועתידיים”.

אהרון רוזנסון, מנהל משותף בקרן הון הסיכון Aleph: “חברת Workiz מנגישה את הטכנולוגיות המתקדמת ביותר באופן פשוט וקל לשימוש לבעלי עסקים עם עובדיהם בשטח. עכשיו, עם הצטרפותו של מייסד משותף של חברת Sisense, עדי עזריה כמנכ”ל החברה, אנו נרגשים לצמוח במהירות ולעזור למאות אלפי עסקים קטנים לזכות ביותר לקוחות ולשרתם באופן המקצועי ביותר.”.

Workiz משנה את כללי המשחק בשוק בעלי המקצוע ונותני השירות בארה”ב. פלטפורמת ניהול העובדים והלקוחות מבוססת בינה מלאכותית שפתחה מאפשרת לעסקים הקטנים להתחרות באופן אפקטיבי מול המתחרים הגדולים ובכך לייעל ולמקסם את ההכנסות מפעילותם. החברה מפעילה שני מרכזים – כאשר בישראל פועל מרכז הפיתוח ומערך המכירות מופעל בארה”ב. החברה משרתת עתה עשרות אלפיי בעלי מקצוע בארה”ב והיא צומחת בקצב מהיר.

אודות אינסיידר

אינסיידר הוא מגזין חדשות ישראלי המספק מידע וחדשות בנושאים החשובים לכולנו בחיי היום יום.

בדוק עוד

רוצים לפתוח עסק בסין? אלה הן האפשרויות שלכם

רוצים לפתוח עסק בסין? אלה הן האפשרויות שלכם

סין היא השוק הגדול ביותר בעולם, עם מעל 1.4 מיליארד צרכנים. עד לשנת 2020, הצריכה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן