ראשי / לימודים / האדמה מרגשת אתכם? אוהבים פרחים? קורס גינון חדש מושק בימים אלו
האדמה מרגשת אתכם? אוהבים פרחים? קורס גינון חדש מושק בימים אלו
גינה

האדמה מרגשת אתכם? אוהבים פרחים? קורס גינון חדש מושק בימים אלו

העלייה הגוברת והדרישה למקצוענות בתחום ההקמה ותחזוקה של גינות נוי הביאו את הארגון לגננות ונוף בשיתוף מועצה אזורית הגליל העליון לפתוח, לראשונה בצפון, קורס מקצועי גנן סוג 1 שבסיומו תוענק למשתתפים בו תעודת סיום מטעם הארגון. ההכשרה עצמה הינה הכשרה מקצועית ומהווה הכנה לבחינת ההסמכה של משרד התמ”ת (חיצונית לקורס).

הקורס, שייפתח ב – 16.10.18 כולל 300 שעות לימוד ויכלול את כל מקצועות הגינון כדוגמת לימודי הסביבה, הכרת צמחים ותכונותיהם, שימוש נכון בצמחים והתאמתם לגן הנוי, סוגי קרקעות שונים, תכנון ועיצוב, מדשאות, השקיה ועד ביצוע ואחזקת גן שוטפת.

אין ספק שהכשרה מקצועית זו תעניק לבוגרי הקורס יידע מקצועי נרחב בכל הנוגע לביצוע, הקמה ותחזוקת גינות, ורווח כלכלי ניכר לציבור בעלי הגינות שיעסיקו גננים מוסמכים.

חזי מולא, מנכ”ל ארגון גננות ונוף: “אני שמח להוציא לדרך, בשיתוף המועצה האיזורית הגליל העליון, קורס יסודי ומקצועי גם באזור הצפון לכל המבקש לרכוש השכלה מקצועית בתחום הגינון. בשנים האחרונות אנחנו רואים מגמה הולכת וגוברת למקצוענות בכל הנוגע לגינון לשם כך יש צורך באנשי מקצוע מוסמכים שקבלו הכשרה מתאימה. אני מאמין שקיומו של קורס זה גם בצפון יביא עמו בשורה חדשה ומרעננת גם לגננים, וגם לבעלי גינות המתגוררים באזור הצפון וללא ספק יעלה את רמת השירות והאיכות שיקבלו תושבי הצפון מהגננים באיזור” .

אודות אינסיידר

אינסיידר הוא מגזין חדשות ישראלי המספק מידע וחדשות בנושאים החשובים לכולנו בחיי היום יום.

בדוק עוד

מחקר: מה משפיע על אופן הגעה לעבודה (יוממות)? עד כמה רחוק אנחנו נוסעים?

תופעת היוממות – עובדים הנוסעים מדי יום מיישוב מגוריהם ליישוב אחר לצורכי עבודה Commuting – …

תגובה אחת

  1. שלום אני גנן באזור כרמיאל בעל עסק אשמח לשמוע פרטים הקורס גינון סוג 1 בצפון .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן