ראשי / עסקים / 4 חברות טכנולוגיה ישראליות דורגו ברשימת הסטארט-אפים המבטיחים של BBVA
4 חברות טכנולוגיה ישראליות דורגו ברשימת הסטארט-אפים המבטיחים של BBVA
BBVA

4 חברות טכנולוגיה ישראליות דורגו ברשימת הסטארט-אפים המבטיחים של BBVA

4 חברות טכנולוגיה ישראליות זכו בפרסים בתחרות ה- Open Talen Award לשנת 2018, במהלך אירוע חגיגי שנערך על ידי קבוצת הבנקאות BBVAבמדריד (Banco Bilbao Vizcaya Argentaria). בין המשתתפות המדורגות ניתן למצוא את ארבעת החברות הישראליות הזוכות Glassbox, CRiskCo, Nummularii, ChargerAfter שאף זכתה בשתי קטגוריות Fintech בתחרות וקטפה פרסים כספיים The best consumer finance award category ו- The best startup in the Fintech for people.

התחרות BBVA Open Talent מתקיים זו הפעם העשירית. במהלך העשור האחרון השתתפו מעל ל-6,000 חברות מיותר מ-80 מדינות. מנכ”ל קבוצת BBVA, פרנסיסקו גונזלס, אמר במהלך האירוע ליזמים, “בעולם הפיננסי הנתונים והדרך שבה אנו מתמודדים איתם הם אלה שיגדירו את עתיד העולם – לכם כיזמים יש תפקיד חשוב בהגדרת חוקי המשחק, הגדרת הגבולות החדשים והנגשת המידע לקהל”.

״זהו פרס יוקרתי בתעשיית ה- Fintech ואנחנו גאים מאוד שזכינו בקטגוריה USA Award. אנחנו עובדים אם כל הבנקים המובילים בארצות הברית וכעט יש לנו גם הזדמנות לשתף פעולה עם אחד המוסדות הפיננסים הגדולים ביותר בדרום אמריקה ובספרד, ולעזור לו לנהל ביעילות ובבטחה את הלקוחות הדיגיטליים שלהם״ אמר ירון מורגנשטרן, מנכ׳׳ל Glassbox

מנכ”ל Charge After מידד שרון: “אנחנו גאים מאד על הזכייה בתחרות יוקרתית זו בקטגוריות מוצר המימון הטוב ביותר לצרכנים ובקטגורית Fintech for the people, זהו עוד שלב במימוש החזון שלנו לאפשר לצרכנים חווית אשראי חדשנית, מותאמת אישית וזולה, ממגוון של בנקים בזמן אמיתי.”

מנכ״ל CRiskCo ארז סף: “זאת הזדמנות אדירה להגיע לשוק מטרה עצום של ספרד ואמריקה הלטינית. בעקבות הזכייה חתמנו על שיתוף פעולה עם חברה פיננסית במקסיקו והשתתפנו במסלול האצה לסטרטאפים בבנקומר, מקסיקו בחודש שעבר”.

מנכ”ל Nummularii ניר נחמד ציין: :אחד הדברים החשובים בשביל חברת פינטק בסגמנט שנומולרי פועלת בו הוא הכרה וולידציה מהלקוחות שלנו, קרי, בנקים שהם שחקנים גלובאליים אשר סוקרים בקביעות את השוק העולמי אחר הפתרון בעל הבידול הרלוונטי עבורם. התמודדנו וגברנו על מאות חברות מכובדות מכל העולם וזכינו בתחרות הפינטק הגדולה והנחשבת בעולם. אנחנו גאים ומרוצים מאוד מהזכייה שכן היא מהווה נדבך חשוב להתרחבות גלובלית שלנו בשוק האירופי ומדינות יעד באמריקה”.

4 הסטרטאפים שהוזמנו לשבוע מלא במדריד השתתפו בפעילויות נוספות כגון סיור במשרדים הראשיים של BBVA ופגישה עם המנכ״ל. בנוסף, התקיימו פגישות ודיונים עם היחידות העסקיות הרלוונטיות, מחלקות חדשנות בבנק ופגישות עם קבוצת הפיתוח של הבנק מתחוםblockchain, AI, CX, . בין השאר, החברות זכו לסיור פרטי באצטדיון ריאל מדריד שכלל ארוחת ערב ואירוח vip, פגישה עם מנכל Cabify במשרדי החברה (היוניקורן הספרדי הראשון) וכמו כן סיור במתחם היזמות של האקסלרטור של Telefónica ((Wayra.

אודות אינסיידר

אינסיידר הוא מגזין חדשות ישראלי המספק מידע וחדשות בנושאים החשובים לכולנו בחיי היום יום.

בדוק עוד

חברת Workiz גייסה 2 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph

חברת Workiz גייסה 2 מיליון דולר בהובלת קרן Aleph

חברת הטכנולוגיה הישראלית Workiz מודיעה על השלמת סבב גיוס Seed, בהיקף של 2 מיליון דולר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן