ראשי / קריירה / ליאורה בן אפרים מונתה לתפקיד מנהלת שע”מ ברשות המסים
ליאורה בן אפרים מונתה לתפקיד מנהלת שע"מ ברשות המסים
ליאורה בן אפרים. צילום: מקס מורון

ליאורה בן אפרים מונתה לתפקיד מנהלת שע”מ ברשות המסים

​הממשלה אישרה את הצעת שר האוצר, משה כחלון, למנות את ליאורה בן אפרים לתפקיד מנהלת שע”מ (שירות עיבודים ממוחשבים) ברשות המסים.

ועדת האיתור לתפקיד מנהל שע”מ בראשותו של ערן יעקב, מנהל רשות המסים, לאחר שבחנה שורה ארוכה של מועמדים, המליצה פה אחד לשר האוצר על מינויה של ליאורה בן אפרים לתפקיד. בן אפרים תחליף את אייל הררי, שמשמש כממלא מקום מנהל שע”מ מזה כשנה.

בתפקידה החדש תצטרף בן אפרים להנהלה הבכירה של רשות המסים ותהיה אמונה על ניהול המערך הדיגיטלי שע”מ (שירות עיבודים ממוחשבים), יחידת ה -IT של הרשות המונה כ- 500 עובדים, תוך אחריות על ייזום, פיתוח וניהול מכלול שירותי שע”מ על פי חזון ואסטרטגיית רשות המסים, לפיהם תפעל הרשות לגביית מסים יעילה ואפקטיבית, מקוונת ורב ערוצית והובלת תהליכים של שיפור השירות למשתמשים באמצעות רתימת טכנולוגיות מתקדמות לפיתוח שירותים ויישומים מקוונים.

ליאורה בן אפרים, בת 56, בוגרת תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במנהל עסקים מאותה אוניברסיטה. בן אפרים משמשת בשנתיים וחצי האחרונות כמנמ”רית בנק אגוד ובמסגרת תפקידה ניהלה את מערך מערכות המידע של הבנק והיתה אחראית על פיתוח ותפעול כל מערכות ושרותי המחשוב של הבנק ובכלל זה, הובלת התהליך האסטרטגי של החלפת מערכות המחשוב בבנק עד להחלטה על מכירת הבנק. קודם לכן שימשה בן אפרים במשך כשנתיים כמנהלת המגזר הפיננסי ב- TCS ישראל, שהיא חלק מתאגיד TATA ההודי ובכלל זה ניהלה פרויקט החלפת מערכות בנק יהב. לליאורה הרבה שנות נסיון בניהול פרויקטוים ומערכות טכנולוגיות ופיננסיות בבנק הפועלים.

אודות אינסיידר

אינסיידר הוא מגזין חדשות ישראלי המספק מידע וחדשות בנושאים החשובים לכולנו בחיי היום יום.

בדוק עוד

עובדי ניקיון ושמירה יקבלו פיצויים בעת מעבר לעבודה תחת קבלן אחר

סופי: עובדי קבלן יזכו לפיצויים במעבר לעבודה תחת קבלן אחר

מליאת הכנסת אישרה אתמול בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק פיצויי פיטורים (תיקון מס’ 33), …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן